BETA 015990000 1599 P100-PARALLEL BENCH VICES 1599 P100
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1599 P100-PARALLEL BENCH VICES
Features
  • Dimensional Attributes: L1=100mm, B=92mm, Ø=11mm