BETA 015990050 1599 P150-PARALLEL BENCH VICES 1599 P150
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1599 P150-PARALLEL BENCH VICES
Features
  • Dimensional Attributes: L1=150mm, B=130mm, Ø=15mm