BETA 015890005 1589 PI/50-EXTENSION SOCKETS HYDR. SCREW 1589 PI/50
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1589 PI/50-EXTENSION SOCKETS HYDR. SCREW
Features
  • Dimensional Attributes: L=50mm, L1=70mm, D=45mm