BETA 015890010 1589 PI/100-EXTENSION SOCKETS HYDR.SCREW 1589 PI/100
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1589 PI/100-EXTENSION SOCKETS HYDR.SCREW
Features
  • Dimensional Attributes: L=100mm, L1=120mm, D=45mm