BETA 013700532 1370 F/T32-RIVETING HAMMERS FIBRE SHAFTS 1370 F/T32
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1370 F/T32-RIVETING HAMMERS FIBRE SHAFTS
Features
  • Dimensional Attributes: A=32mm, L=300mm, L1=100mm, B=26mm