BETA 013700536 1370 F/T36-RIVETING HAMMERS FIBRE SHAFTS 1370 F/T36
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1370 F/T36-RIVETING HAMMERS FIBRE SHAFTS
Features
  • Dimensional Attributes: A=36mm, L=300mm, L1=104mm, B=29mm