BETA 000420620 42 MP20-COMBINATION WRENCHES BRIGHT 42 MP20
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42MP 20mm Combination Wrench in a Bright Chrome Finish
Features
  • bright chrome finish
  • thinner profile than most brands
  • high-strength steel
  • Dimensional Attributes: L=243mm, A=42.5mm, Ø=29.4mm, S1=7.6mm, S2=11.9mm