BETA 000420615 42 MP15-COMBINATION WRENCHES BRIGHT 42 MP15
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42MP 15mm Combination Wrench in a Bright Chrome Finish
Features
  • bright chrome finish
  • thinner profile than most brands
  • high-strength steel
  • Dimensional Attributes: L=190mm, A=32.7mm, Ø=22.4mm, S1=6mm, S2=9.2mm