BETA 000420510 42 LMP10-COMBINAT. WRENCHES LONG SERIES 42 LMP10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42LMP 10mm Combination Wrench long series with high-strength steel in a thin profile wrench
Features
  • longer length than standard wrenches
  • thinner profile than most brands
  • provides superior access and reach
  • chrome finish
  • Dimensional Attributes: L=172mm, A=22.1mm, Ø=16.5mm, S1=5.5mm, S2=7.6mm