BETA 000420519 42 LMP19-COMBINAT. WRENCHES LONG SERIES 42 LMP19
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42LMP 19mm Combination Wrench long series with high-strength steel in a thin profile wrench
  • chrome finish
  • Dimensional Attributes: L=280mm, A=41.8mm, Ø=28.2mm, S1=9.2mm, S2=12.5mm