BETA 017010001 1701 N250-MASONRY CHISELS 1701 N250
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1701 N250-MASONRY CHISELS
Features
  • Dimensional Attributes: L=250mm, A=23mm, S=16mm