BETA 016800230 1680 B300-OUTSIDE CALLIPERS 1680 B300
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1680 B300-OUTSIDE CALLIPERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=300mm, A Max=280mm, L1=345mm