BETA 016700150 1670 A500-FLANGED PRECISION SQUARES 1670 A500
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1670 A500-FLANGED PRECISION SQUARES
Features
  • Dimensional Attributes: L=500mm, L1=250mm, B=29.3mm, C=5.5mm, H=29.3mm, S=5.3mm