BETA 014930436 1493AL CF-36-OIL-FILTER WRENCH
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1493AL CF-36-OIL-FILTER WRENCH
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=36mm, H=34mm, Hexagon Key=27mm