BETA 013740430 1374 F30-CARPENTER'S HAMMERS WOODEN 1374 F30
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1374 F30-CARPENTER'S HAMMERS WOODEN
Features
  • Dimensional Attributes: A=30mm, B=27mm, L=310mm, L1=117mm