BETA 013700440 1370 F40-RIVETING HAMMERS WOODEN SHAFT 1370 F40
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1370 F40-RIVETING HAMMERS WOODEN SHAFT
Features
  • Dimensional Attributes: A=40mm, B=33mm, L=330mm, L1=110mm