BETA 013700428 1370 F28-RIVETING HAMMERS WOODEN SHAFT 1370 F28
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1370 F28-RIVETING HAMMERS WOODEN SHAFT
Features
  • Dimensional Attributes: A=28mm, B=22mm, L=280mm, L1=86mm