BETA 011680036 1168 BM160-LONG BENT NEEDLE NOSE PLIERS 1168 BM160
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1168 BM160-LONG BENT NEEDLE NOSE PLIERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=160mm, L1=54mm, Cutter=1.6mm, A=19mm, A1=2.5mm, S=9mm, S1=3.2Mm