BETA 011640096 1164 MQ160-EX.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS 1164 MQ160
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1164 MQ160-EX.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=160mm, L1=54mm, Cutter=1.6mm, A=19mm, A1=3.0mm, S1=5.0mm, S=9.0Mm