BETA 011640036 1164 BM160-E.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS 1164 BM160
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1164 BM160-E.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=160mm, L1=54mm, Cutter=1.6mm, A=9.0mm, A1=4.0mm, S=9.0mm, S1=4.5Mm