BETA 011640010 1164 200-E.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS 1164 200
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1164 200-E.LONG BENT FLAT NOSE PLIERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=200mm, L1=76mm, Cutter=1.6mm, A=22mm, A1=5.0mm, S=11mm, S1=5.0Mm