BETA 010520014 1052 140-SELF-LOCKING PLIERS CONCAVE JAW 1052 140
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1052 140-SELF-LOCKING PLIERS CONCAVE JAW
Features
  • Dimensional Attributes: L=140mm, A=48mm, A1 Max=22mm, S=6.0Mm