BETA 010470340 1047 BM240-SLIP JOINT PLIERS, BUTTON ADJ 1047 BM240
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1047 BM240-SLIP JOINT PLIERS, BUTTON ADJ
Features
  • Quick, accurate adjustment by pressing push button
  • No accidental misadjustment
  • Heat-treated jaws
  • Dimensional Attributes: L=240mm, A Max=36mm, L1=35mm, S=6.8