BETA 009650835 965 BA35-SPARK-PROOF SAFETY VALVE WRENCH 965 BA35
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
965 BA35-SPARK-PROOF SAFETY VALVE WRENCH
Features
  • Dimensional Attributes: A=35mm, A1=47mm, L=250mm, Ø=13mm