BETA 009590010 959 16-T-HANDLE SPARK PLUG WRENCHES STD 959 16
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #959 T-handle Spark Plug Wrench 16mm (5/8")
Features
  • hand-tightening and loosening gives more control than using a ratchet
  • Sliding handle works in "T" or "L" formation
  • built-in universal joint
  • solid one-piece construction means nothing to come apart while working
  • Dimensional Attributes: Ø=21.4mm, L=483mm