BETA 009500015 950 15-T-HANDLE HEXAGON SOCKET WRENCHES 950 15
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #950 Socket Wrench T-Handle 6-point socket 15mm
Features
  • Dimensional Attributes: L=254mm, Ø=21.5mm, L1=190mm, A=12.0mm, A1=25.0Mm