BETA 009370824 937 BA24-SPARKPROOF HEX. SOCKET WRENCHES 937 BA24
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
937 BA24-SPARKPROOF HEX. SOCKET WRENCHES
Features
  • Dimensional Attributes: L=286mm, A=63mm, A1=24mm, Ø=18mm