BETA 009210822 921 BA22-SPARK-PROOF BI-HEX SOCKETS 921 BA22
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
921 BA22-SPARK-PROOF BI-HEX SOCKETS
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=30.5mm, L=43mm, L1=22mm, Ø1=30mm