BETA 009200638 920 AL24-HEXAGON HAND SOCKETS LONG 920 AL24
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
920 AL24-HEXAGON HAND SOCKETS LONG
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=32.8mm, L=77mm, Ø1=30mm, A=24mm