BETA 009200439 920 PE19-SOCKET DRIVERS FOR HEXA. SCREWS 920 PE19
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #920PE 1/2" drive Socket Metric Hex Key Driver 19mm
Features
  • Dimensional Attributes: Size=19mm, Ø=29.5mm, L=60mm, L1=22mm