BETA 009200435 920 PE14L-SOCKET DRIVERS FOR HEX. SCREWS 920 PE14L
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #920PE 1/2" drive long-series Socket Metric Hex Key Driver 14mm
Features
  • Dimensional Attributes: Size=14Lmm, Ø=22.5mm, L=140mm, L1=102mm