BETA 009200214 920 AS15/16-BI-HEX HAND SOCKETS 920 AS15/16
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #920AS 1/2" drive 12-point SAE Socket 15/16"
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=32.2mm, L=43mm, Ø1=27mm, A=16mm