BETA 009100321 910B L21-BI-HEX HAND SOCKETS LONG SERIES 910B L21
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910BL 3/8" drive 12-point Deep Socket 21mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=27mm, L=65mm, Ø1=26mm, A=18mm