BETA 009100234 910 B/SN14-SWIVEL END BI-HEX SOCKETS 910 B/SN14
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910B/SN 3/8" Drive Combination Universal Joint and 12-point metric Socket 14mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=19.5mm, L=51mm, Ø1=19mm, A=11.3Mm