BETA 009000171 900 MB14-BI-HEX HAND SOCKETS 900 MB14
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #900MB Socket 12-point 1/4" drive 14mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=20mm, L=25mm, Ø1=15mm, A=10mm