BETA 008620410 862 F10-MAGNETIC BITS HEXAGON SOCKETS 862 F10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
862 F10-MAGNETIC BITS HEXAGON SOCKETS
Features
  • Dimensional Attributes: Size=10mm, L=65mm, Ø=15mm