BETA 007280044 728 44-IMPACT SOCKETS STANDARD SERIES 728 44
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
728 44-IMPACT SOCKETS STANDARD SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=64.0mm, L=62mm, Ø1=44mm, A=25mm