BETA 007200324 720 L24-IMPACT SOCKETS LONG SERIES 720 L24
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
720 L24-IMPACT SOCKETS LONG SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=35,0mm, L=80mm, Ø1=30mm, A=24,0mm