BETA 007200321 720 L21-IMPACT SOCKETS LONG SERIES 720 L21
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
720 L21-IMPACT SOCKETS LONG SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=31,0mm, L=80mm, Ø1=30mm, A=21,0mm