BETA 007200310 720 L10-IMPACT SOCKETS LONG SERIES 720 L10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
720 L10-IMPACT SOCKETS LONG SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=17,0mm, L=80mm, Ø1=25mm, A=10,0mm