BETA 007200030 720 30-IMPACT SOCKETS STANDARD SERIES 720 30
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
720 30-IMPACT SOCKETS STANDARD SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=42mm, L=50mm, Ø1=30mm, A=17mm