BETA 003630035 363 350-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES LIGHT 363 350
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
363 350-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES LIGHT
Features
  • Dimensional Attributes: L=350mm, Ø max=2" gas, Ø max=60mm, A=25mm, S=21mm