BETA 003620060 362 600-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES 362 600
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
362 600-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES
Features
  • Dimensional Attributes: L=600mm, Ø max=3" gas, Ø max=90mm, A=33mm, S=28mm