BETA 003620025 362 250-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES 362 250
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
362 250-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES
Features
  • Dimensional Attributes: L=250mm, Ø max=1"1/2 gas, Ø max=49mm, A=22mm, S=17mm