BETA 001200012 120 12-RATCHET OPENING SINGLE ENDED WR. 120 12
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #120 Ratchet Flare-Nut Wrench with 12-point box end that opens - size 12mm
Features
  • Chrome Handle
  • Black Oxide Box End that opens
  • Allows you to work on flare nuts without having to remove the tool from the flare nut
  • Dimensional Attributes: L=135mm, Ø=27mm, S=7.5mm