BETA 001110230 111 N300-ADJUSTABLE WRENCHES 12"+ SCALES 111 N300
Your Price:
SKU:
BE001110230
Availability:
Message me if you need more than I have in stock
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
111 N300-ADJUSTABLE WRENCHES 12"+ SCALES
Features
  • Movable jaw opening with left-hand rotation of pin
  • Head angled at 22.5 degrees, with mm and inch scale
  • Dimensional Attributes: L=300mm, A max=35mm, A1=84mm, S=18mm
  • Country of origin: China
Find Similar Products by Category
Ask a Question! And Product Reviews
This product hasn't received any reviews yet. Be the first to review this product!
Write review
Back to Top
Click the button below to add the BETA 001110230 111 N300-ADJUSTABLE WRENCHES 12"+ SCALES 111 N300 to your wish list.