BETA 001100845 110 BA450-SPARK-PROOF ADJUSTABLE WR. 110 BA450
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #110BA Non-Sparking Adjustable Wrench made from Copper-Beryllium 18" long
Features
  • Dimensional Attributes: L=450mm, A max=55mm, A1=120mm, S=26.7mm