BETA 000961970 96 BPA10-BALL HEAD HEX. KEY WRENCHES 96 BPA10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #96BPA Hex Key Wrench w/ ball head at long-end and a short-end angled at 110-degrees 10mm
Features
  • Dimensional Attributes: Size=10mm, L=200mm, L1=27mm