BETA 000960540 96 N14-OFFSET HEXAGON KEY WR. BURNISHED 96 N14
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
96 N14-OFFSET HEXAGON KEY WR. BURNISHED
Features
  • Dimensional Attributes: Hexagon Key=14mm, L=151mm, L1=69mm