BETA 000960348 96 BPC10-BALL HEAD OFFSET HEX. KEY WR. 96 BPC10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
96 BPC10-BALL HEAD OFFSET HEX. KEY WR.
Features
  • Dimensional Attributes: Hexagon Key=10mm, L=187mm, L1=39mm